Termální koupaliště Velký Meder

Thermal Corvinus Velký Meder

Termální lázně ve Velkém Mederu byly otevřeny již v roce 1974. Zdejší vodní prameny velmi příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci celého organismu.

Místní areál nabízí své služby po celý rok. Vždy s novou letní sezónou se rozrůstá a zvelebuje. Komplex nabízí několik vnitřních i vnějších bazénů, které mají různé teploty vody. Pohybují se většinou od 36 - 38 °C. Dále jsou tu k dispozici wellness centrum, které poskytuje služby jako magnetoterapie, 4 druhy saun (infra, parní bylinková, finská) a akupresurní masážní lůžko CERAGEM. V areálu si také můžete zajít na masáže, do salónu krásy a solné jeskyně.

Celý komplex leží v příjemném lesoparku, kde se můžete procházet na udržovaných a značených lesních cestách. Také si můžete oživit svůj relaxační den na "tarzanské " dráze, která vám protáhne vaše svaly a obohatí vás o netradiční zážitek.

Pro sportovně založené jedince se zde každý den od 31. července do 31. srpna předcvičuje aerobic.

I o vaše chuťové buňky se zde postarají. Je tu totiž několik bufetů, rychlých občerstvení, jedna rychloobslužná restaurace, kavárna a bar. Vše se nachází ve velmi příjemném prostředí. Většina zařízení má k posezení i zahrádky.

Voda ve Velkém Mederu

Zdejší termální pramen má specifické geotermální složení. Díky němu má blahodárné a léčebné účinky. Voda je obohacena o Na, K, NH4, Fe, Ca2 +, Mg2 +, NO3, Cl.
Pomáhá při léčbě problémů s pohybovým ústrojím, páteří, kloubními nemocemi, při svalové únavě a celkově přispívá k regeneraci organismu.
Termální prameny vyvěrají z hloubky cca 1500 m o teplotě 56 – 76,5 °C. V bazénech mají již příjemnou teplotu kolem 36 – 38 °C.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.