Wellness ve Velkém Mederu

Lázeňský a rekreační areál ve Velkém Mederu nabízí k dokonalé relaxaci vašeho těla návštěvníkům tyto wellness služby:

Masážní salón

V areálu poskytují vyškolení maséři několik druhů masáží. Tradiční je klasická, ale můžete si zde zajít i na méně známé jako relaxační, reflexní, sportovní, aromaterapeutickou, Jade kámen nebo akupresuru.

Saunacentrum

V krytém komplexu Thermal Corvinus jsou turistům za menší poplatek k dispozici čtyři druhy saun: infra, parní, bylinková a finská.

Magnetoterapie

Pulzující elektromagnetické pole skvěle doplňuje vodní termální terapie. Díky spojení těchto dvou léčebných postupů se dosahují lepší výsledky v různých oblastech, například degenerativní potíže, astma, migrény, léčení kostí a ran, atd. Během několika minut se v průběhu ošetřování aktivují vlastní procesy těla, což má blahodárné účinky na zlepšení a harmonizaci všech tělesných funkcí.

Akupresurní masážní lůžko CERAGEM

Termo – akupresurní masážní lůžko pomáhá v léčbě, při které se zlepšuje krevní oběh, napravují vady, uvolňují a zmírňují záněty v organismu. CERAGEM Master masážní lůžko v sobě spojuje: světelnou terapii, termo terapii, akupresuru a masáž. Lůžko vyvinuli vědci v Jižní Koreji.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.