Ubytování ve Velkém Mederu

Ubytovat se ve Velkém Mederu můžete podle vašich představ, protože lázeňské městečko nabízí širokou škálu možností ubytování, přesně podle nároků turistů.

Rodinné domy

Nabízí ubytování v příjemném a klidném prostředí rodinného domku, obvykle nedaleko termálního koupaliště. Pro děti bývají k dispozici houpačky, skluzavku a pískoviště. Pokoje jsou moderně vybavené s televizí. Klienti můžou také používat vybavenou kuchyňku, kde najdou lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu, sporák a rádio. Někteří majitelé nabízejí k dokoupení polopenzi. Ke zpříjemění večerů můžou využít kryté venkovní posezení s grilem. Vybavenější domy disponují dalšími vymoženostmi jako je například pinpongový stůl, elektronické šipky nebo si můžete půjčit i jízdní kola. Některé domy mají vlastní soukromé zamykatelné parkoviště ubytované zdarma. V dnešní době je téměř samozřejmé připojení počítače k internetu přes WiFi.

Penziony

Penziony ve Velkém Mederu mají stejně jako rodinné domy útulnou a pokojnou atmosféru. Nachází se v okolí koupaliště Thermal Corvinus. Klienti bývají ubytováni ve dvojlůžkových pokojích s možností přístýlky s vlastním sociálním zařízením, televizorem, připojením na internet přes wi-fi a balkonem. Některé penziony mají pro hosty i kuchňku (standartní vybyvení), která je pro všechny společná. Tento typ ubytování je obvykle se stravou v podobě polopenze. Jídlo se servíruje ve společné jídelně, snídaně bývá formou švédského stolu a večeře formou tří chodového menu (polévka, hlavní jídlo a zákusek). Pro hosty bývá k dispozici gril s posezením a k zabavení dětí hřiště. Hosté mívají před penziony zajištěné parkování.

Hotely

Leží pouze pár kroků od místního termálního koupaliště. Hotely ve Velkém Mederu jsou nově zrekonstruované nebo postavené, takže zde budete mít prvotřídní komfort. Některé mají dokonce svá wellness centra, kde zažijete skvělou relaxaci. Uvolníte se v sauně, můžete zažít nejrůznější masáže, perličkové koupele, solné jeskyně nebo různé péče o tělo (manikúra, pedikúra, kosmetika atd.). Hosté jsou ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s možností přístýlky. Pokoje mají svá sociální zařízení, bezdrátový internet (WiFi), televizor se satelitem, telefon a terasu nebo balkon podle velikosti pokoje. V hotelích je restaurace, bar, někde i vinárna. o zábavu se ostará billiard, hřiště na petanque, zapůjčení kol a vaše děti se zabaví na hřišti. V hotelích se můžete stravovat formou polopenze, plné penze nebo all inclusiv. Snídaně se podávají formou švédských stolů, ostatní jídla bývají na výběr z několika chodových menu.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.