Bazény a atrakce ve Velkém Mederu

Bez ohledu na roční období láká termální koupaliště nejrůznější navštěvníky ke strávení volného dne. K dispozici je místní "wellness centrum" s různými bazény a speciálními vodními atrakcemi. V bazénech se nacházejí chrliče, vodní fontána, zrychlovací kanál, perličkové koupele nebo masážní trysky. V termálních lázních ve Velkém Mederu si najdou všechny věkové skupiny svoji zábavu.

Léčivé účinky místní vysoko mineralizované termální vody si můžete užít v krytém bazénu, který má i venkovní část, kam se dá doplavat. Další relaxaci těla zažijete v sedacím nebo hydromasážním bazénu. Jeden velký bazén pro nejmenší má uprostřed velkou skluzavku s prolézačkami.

Venkovní bazény

Celý komplex svým návštěvníkům nabízí jeden velký plavecký bazén, italský bazén a venkovní dětský bazén s hracími prvky.

Vnitřní bazény

Vnitřní areál je bohatší na různá vyžití. Můžete zde jít do krytého plaveckého bazénu, perličkové koupele, dětského bazénu se zábavnými prolézačkami nebo polokrytého sedacího bazénu. Dále můžete relaxovat v rekreačním bazénu s hydromasážemi a vodopády. K dispozici je i rodinný a zábavný bazén.

Atrakce

Kromě nejrůznějších prolézaček v dětských bazénech se můžou v létě sklouznout děti i dospělí na dvou tobogánech. Pokud budete chtít, tak se můžete protáhnout u minigolfu a plážového volejbalu. Následně můžete odpočívat na velké pláži. Děti se vyřádí na hřišti nebo si můžou s vámi zahrát maxi šachy. Když vám po tom všem vyhládne, tak si zajdete na něco dobrého do restaurace nebo do stánku s rychlým občerstvením.

Areál je zasazen do příjemného lesoparku, ve kterém se můžete procházet na udržovaných lesních cestách a nebo se můžete zpestřit pobyt na "tarzanské" prolézačce, kde si můžete vyzkoušet svoji fyzičku.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.